Stegen

Listorna för spel i Stegen är nu klara. 

Reglerna är enkla, du får utmana uppåt max 3 steg (ex. fyran kan utmana ettan). Bedöm dig enligt en skala 1 - 5, där 1 är elit och 5 är nybörjare. Tennis; Herrklass, Damklass och Juniorklass (upp till 15 år). Padel; en klass (anmäl ett lag). Squash;en klass.

Du spelar match, gem på timme, inbollning i 5 min sedan match. Vinnaren rapporterar resultat till reception.

Det går fortfarande att anmäla sig. Skicka ett mail till kansli@fagelbrogolf.se, med namn, gren, spelnivå, mail och telefonnr.

Vid frågor, kontakta Karl Frostensson, 070-591 14 06.

Lycka till med spelet!

 

Squash

 

Carl-Johan Löfvenborg cj@dnamedia.se 0708220800 1
Ludwig Löfvenborg ludwig@lofvenborg@icloud.com 0721720800 1
Michael Sjövall michael.sjovall@toofab.se 46702101054 2
Karl Frostensson k.frostensson@gmail.com 46705911406 2
Markus Enochson markus.enochson@me.com 0703276790 3
Leo Haglund LeoLarsHaglund@gmail.com 0763982358 3
Christian Kock prevas@gmail.com 0739072233 3
Paulo Wiklund paulowiklund50@gmail.com 0738664420 3
Wera Löfvenborg wera.lofvenborg@gmail.com 0763132516 4
Peder Ståhlberg peder.stahlberg@aimopark.se 0706579000 5
Arthur Löfvenborg cj@dnamedia.se 07088220800 5

Tennis Dam

 

Gunilla Holma Forsström nilla@nillasolution.se 0703928888 3
Charlotte Lådö Naess charlottelado@gmail.com 0725509459 3
Wera Löfvenborg wera.lofvenborg@gmail.com 0763132516 3
Therese Lorenius therese.lorenius@sas.se 0709972757 4
Martina Gehrman Karlsson martina.gehrman@hotmail.com 0761-851153 4
Helena Tammerlöv helena.tammerlov@gmail.com 0701627391 4
Katarina Agneskog katarina.agneskog@icloud.com 0707940742 4
Lisa Brusewitz lisa.brusewitz@hm.com 0733233316 4
Helene Boman Scheer helene@coolx.se 0707333311 4
Marie Hagströmer marie@hagstromer.se 46767740991 4

Tennis Herr

Carl-Johan Löfvenborg cj@dnamedia.se 0708220800 1
Dick Karlsson dick.karlsson@diakrit.com 0706786080 2
Carl-Fredrik Lorenius carlfredrik.lorenius@gmail.com 0702992192 2
Lars Bengtsson lars.bengtsson@extendedcapital.se 070-5233002 2
Ludwig  Löfvenborg ludwig.lofvenborg@icloud.com 0721720800 2
Anders Bark anders.bark@7wise.se 0720116510 3
Torbjörn Ekenstam ekenstam2@msn.com 0706698100 3
Thomas Naess thomas.naess@gmail.com 0722342805 3
Paulo Wiklund paulowiklund50@gmail.com 0738664420 3
Peder Ståhlberg peder.stahlberg@aimopark.se 0706579000 3
Hugo Tammerlöv helena.tammerlov@gmail.com 0701627391 3
Martin Bengtsson 78martinbengtsson@gmail.com 0735139872  
Mikael Stenberg mikael.stenberg@hotmail.com 0765465085 4
Arthur Löfvenborg cj@dnamedia.se 0708220800 5

Padel

 

Karl/Lars Ågren/Lundemo karl.f.agren@gmail.com 0760177706 1
Carl-Johan/Ludwig Löfvenborg cj@dnamedia 0708220800 2
Oscar/Mikael Stibeck/Mesterton fgcc@wmb.email   2
Helene/ Nilla Boman Scheer/Sundström helene@coolx.se 0707333311 2
Henrik/Hugo Söderberg hs@cworldwide.com 0760027314 2
Karl/Paulo Frostensson/Wiklund k.frostensson@gmail.com 46705911406 2
Hugo/ Leo  Hummelgren/Haglund hugo.hummelgren97@gmail.com 0725342990 3
Mattias/Jakob Santesson/Rudberg mattias@citydental.se 0706934486 3
Torbjörn Ekenstam ekenstam2@msn.com 070-66 98 100 3
Peder Ståhlberg peder.stahlberg@aimopark.se 0706579000 3
Cathtrine/Rebecka Hagströmer/Eileryd cathrine@hagstromer.se 0704616163 3
David Signe Lindström/Sjövall ddd.lindstrom@gmail.com 0725196100 4
Alexandra/ Anna Weigl/Wendt alexandra.weigl@capio.se 704353665 4
Mikael/Carola Stenberg mikael.stenberg@hotmail.com 0765465085 5
Wera/Arthur Löfvenborg Wera.lofvenborg@gmail.com 0763132516 5
Michael/Elin Sjövall/Delvert michael.sjovall@toofab.se 0702101054 5